AMADEO

Wózek dziecięcy AMADEO 2w1 od Caretto zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia dzięki dużemu asortymentowi pięknych kolorach i modnych wstawek z экокожи. A po sprawdzeniu funkcjonalności w połączeniu z innowacji влюбит Cię do siebie na zawsze. Oprócz standardowego zestawu niezbędnych funkcji, dodaliśmy nowe: po ich użyciu nie Można już wyobrazić sobie idealny wózek bez nich! Przecież nowe funkcje sprawią, że spacery jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe dla rodziców i ich dzieci! 

Ciekawe rozwiązanie w projektowaniu ветрозащитного klapy spodoba się mamom - jest bezpiecznie mocowana na zamek lub przypina się do капюшону na guzik. Nawet w chłód i silny wiatr dziecko będzie chronione w kołysce od задуваний. Jeśli często potrzebujesz torby do bagażu, jej zastosowanie wydaje się jeszcze bardziej wygodne, dzięki położeniu suwaków. Teraz nawet w trakcie wycieczkę bloku Można łatwo zdobyć terminach rzeczy.

Regulowane amortyzatory na ramie sprawi, że podróż jest jeszcze bardziej wygodne, ponieważ to właśnie one są odpowiedzialne za sztywność uderzenia i konfiguruje się obrotem specjalnego adaptera! Dla jeszcze większego komfortu na wycieczkę bloku został wykonany pokrowiec z zamkiem błyskawicznym w środku – teraz masz szybki i łatwy dostęp do dziecka bez zbędnych zakłóceń manipulacji! Niekoniecznie w pełni rozpinania pokrowca, aby zwrócić dziecku uwagę lub poprawić ubrania. Jako miły dodatek w wózku znajduje się wymienny uchwyt do butelek, który przyda się każdej mamie.