CAMERON

Modułowy system wózku CAMERON 2 w 1 łączy w sobie dosłownie wszystko, co musi mieć nowoczesny wózek: atrakcyjny wygląd, niezawodność, wiele możliwości. Projektanci bardzo korzystnie dobrali kolory, które w ładnych kombinacjach zachwycają czystością i głębokością. Model nie traci swojego piękna z upływem czasu, ponieważ biała skóra ekologiczna, z której częściowo są wykonane pokrowce wózka i hydrofobowy materiał, z którego wykonano poszycie są łatwe w czyszczeniu, odporne na płowienie, nie boją się mrozu.

 

Gondola to idealnie równe i przestronne miejsce do spania,  posiada wygodny uchwyt do przenoszenia. Cichy mechanizm podnoszenia budki nie zakłóci czujnego snu maleństwa. Gondola posiada okienka wentylacyjne, ma wysoką osłonę przeciwdeszczową na wypadek wietrznej pogody. Zagłówek płynnie podnosi się od zewnątrz.

 

Moduł spacerowy posiada elastyczną podstawę, która doskonale podtrzymuje malucha, regulowane pozycje pochylenia oparcia i podnóżka. Posiada wygodną poręcz i  pas krokowy, który wraz z pasami bezpieczeństwa, delikatnie podtrzymuje maleństwo. Wózek jest manewrowy dzięki kołom skrętnym i stabilny dzięki udoskonalonej ramie,  zapewnia płynną jazdę. Duży ergonomiczny bagażnik chroni rzeczy i zakupy przed pyłem i wilgocią. Pokrowiec przeciwdeszczowy i moskitiera przydadzą się podczas długich i przyjemnych letnich spacerów.