CAMERON Color

CAMERON Color 2 w 1 - to nowość od producenta CARETTO, który zachwyca nie tylko doskonałym wyglądem, ale również szeregiem wspaniałych funkcji. Jego paleta kolorów składa się z bardzo modnych, ale jednocześnie uniwersalnych kolorów, które pozwalają wózkowi przez długi czas zachować wyrazistą indywidualność i niepowtarzalność. Jego tapicerka jest połączeniem stylowej i praktycznej skóry ekologicznej i tkaniny o najlepszych parametrach. Wnętrze - bawełna wysokiej jakości .

 

Gondola tej wersji modułowej jest przestronna i komfortowa. Budkę składa się cicho, wygodny uchwyt pozwala na przenoszenie gondoli, specjalne płozy na dole są przeznaczone do bujania bez podwozia. Podnóżek i oparcie modułu spacerowego są łatwo regulowane, zapewniając dziecku pełen komfort. Koła o różnych średnicach i niezawodne amortyzatory zapewniają doskonałą zwrotność. Hamulce i pasy wysokiej jakości gwarantują bezpieczeństwo.

 

Pojemny kosz na zakupy jest zamykany na zamek i jest wykonany ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych trendów modowych. Kompletny zestaw akcesoriów będzie chronił dziecko przed owadami i deszczem, a doskonała torba na rzeczy zachwyci swoją pojemnością.