CAMERON F

Wózek CAMERON 3 w 1 to  dobry wybór dla naprawdę pragmatycznych i praktycznych osób, które oczekują optymalnej ceny i doskonałej jakości. Ultranowoczesny wygląd charakteryzuje prostota i elegancja linii, brak ozdobników i bardzo ciekawe kolory. W tym modelu wszystkie okucia i akcesoria są bardzo dobrej jakości. Pokrowce są częściowo wykonane z białej ekologicznej skóry, wyglądają na ekskluzywne, są  niezawodne w eksploatacji i odporne na wysokie i niskie temperatury.

 

Gondola jest wygodna i przestronna, posiada cicho składaną budkę, system podnoszenia zagłówka, okna wentylacyjne, mocny uchwyt do transportu. Siedzenie spacerowe rozkłada się do pozycji poziomej, podnóżek też zmienia pozycję zgodnie z wymaganiami. Wysokiej jakości koła skrętne zapewniają możliwość manewrowania, amortyzatory gwarantują miękkość jazdy. Wózek posiada nowoczesny, ergonomiczny uchwyt, unikalny kształt i wykonanie koszyka bagażowego, doskonałą torbę, pokrowiec przeciwdeszczowy i moskitierę w zestawie.

 

Obecność fotelika samochodowego zapewnia pełne bezpieczeństwo i komfort podczas transportu dziecka, jak również stwarza nowe możliwości. Montując fotelik samochodowy na podwoziu otrzymasz bardzo lekki wariant  spacerówki, który jest niezastąpiony na wyprawy na zakupy.