CAPRISE

Wózek 2 w 1 CAPRISE od Caretto stworzony z prawdziwej miłości do dzieci i matek. Wyróżnia się praktycznością, przemyślany pod względem technicznym funkcjonalnością i elegancją projektu. To właśnie dbałość o szczegóły, wysoka jakość wykonania wszystkich elementów sprawia, że wózek CAPRISE niniejszej asystentką rodzicom, pożądane w każdej rodzinie.

Stelaż gondola z lanego plastiku wykonany w kilku wersjach kolorystycznych, efektywnie uzupełniając podstawowy kolor pokrowców wózka. Jak nie można przy okazji przypada tu i wstawki z экокожи, dodając статусности produktu, podkreślając wyrafinowany smak i styl jego posiadaczy. Szczególną uwagę zwrócono na kształcie gondoli – nadwymiarowe, aby dziecko nawet w zimowej szacie mógł czuć się komfortowo. Specjalna netto wstaw na kapturze pozwoli przewietrzyć gondolę latem.

Niezwykłe wykonanie i torby dla mamy: jej dno wykonane z tworzywa sztucznego, nie gniotą się i chroni zawartość torby. Specjalne wycięcia pod butelki pozwoli wygodnie umieścić wewnątrz wszystkie niezbędne drobiazgi i rzeczy dziecka. Wózek dziecięcy CAPRISE od Caretto delikatnie chroni sny dziecka. Specjalny system amortyzacji na przednich kołach delikatnie absorbuje drgania od gwałtownych starć z takimi przeszkodami jak nierówne ścieżki lub krawężnik, nie przekażą wibracje do kołysce lub прогулочному bloku i nie przeszkadzać dziecka.