MICHELLE

Michelle jest uosobieniem wyrafinowania, gwiazda wśród modeli Caretto. Najwyższy styl: niesamowite kolory, połysk chromu, eleganckie linie, europejskie materiały wysokiej jakości.

Jest to fantastyczny wózek typu klasycznego na każdą pogodę, charakteryzujący się podwyższoną pojemnością. Do ważnych zalet należą wytrzymałość i niezawodność konstrukcji, wytrzymała, chroniąca przed wiatrem gondola, mocna budka.

Duże pompowane koła pozwalają pokonać wózkiem dowolne ukształtowanie terenu, wysoko położona gondola ułatwia kontrolę rodzicielską nad dzieckiem. Michelle jest łatwo sterowalny i wyposażony w niezależne hamulce na tylnej osi.

 

Ważną zaletą wózka jest ekologiczność: oddychające, hipoalergiczne materiały, wentylowane dno i budka gondoli są idealne w każdych warunkach pogodowych. Wszystkie tkaniny są łatwo zdejmowalne do prania i oczyszczania. Dwie pojemne torby na rzeczy oraz miękkie rękawiczki na ramie są piękne i komfortowe.

Głównym atutem Michelle jest doskonałość szczegółów, a także komfort i funkcjonalność. Jest to doskonały wybór dla osób  ceniących znakomitą jakość, elegancję, piękno.