MONTANA

Stylowa skóra ekologiczna, duża budka, lita plastikowa gondola natychmiast zwraca na siebie uwagę otoczenia. Wózek MONTANA od Caretto idealnie pasuje dla rodziców, którzy cenią sobie rzeczy proste, a jednocześnie wysokiej jakości i funkcjonalne. W wózku używane są wyłącznie najlepsze materiały: zdejmowalna wyściółka bawełniana wewnątrz gondoli, łatwa w pielęgnacji skóra ekologiczna na budce i okryciu na nóżki, wodoodporne tkaniny na torbach dla mamy i bagażu.

 

Modułowy system wózka jest wykonany na bazie uniwersalnego mocowania One Touch - łatwego do wymiany lub przegrupowania modułów zgodnie z kierunkiem jazdy lub w kierunku przeciwnym! Funkcja ta będzie niewątpliwie przydatna dla właścicieli samochodów - przecież teraz włożenie ramy do bagażnika stało się jeszcze łatwiejsze! Centralny hamulec i możliwość zablokowania przednich kół skrętnych pozwala na łatwe pokonywanie przeszkód albo zatrzymanie wózka w miejscu.

 

Wózek modułowy MONTANA od Caretto można kupić hurtowo zarówno w pełnej kompletacji 2 w 1, jak i 3w1 z fotelikiem samochodowym.