MONTANA F

Plastikowa lita gondola, mocna rama, duża budka: wózek MONTANA od Caretto jest po prostu przeznaczona do ochrony dziecka przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi. Jednocześnie jego wygląd zewnętrzny i funkcjonalna zawartość też są „na poziomie”.

 

Połączenie skóry ekologicznej i lnianej tkaniny wygląda stylowo i ekskluzywnie. Tkaniny te są bardzo łatwe w pielęgnacji i utrzymują swój pierwotny wygląd przez cały okres użytkowania. Zdejmowane obicie gondoli pozwala na utrzymanie doskonałej czystości, która jest bardzo ważna dla noworodków, których układ odpornościowy właśnie powstaje. Doskonale płaskie dno przyczynia się również do prawidłowego rozwoju kręgosłupa dziecka.

 

System modułowy wózka dziecięcego MONTANA F 3 w 1 zapewnia komfort i łatwość poruszania się, ponieważ ustawienie w miejsce gondoli fotelika samochodowego jest jeszcze łatwiejsze dzięki systemowi One Touch System. Gondola samochodowa spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i jest idealnym modułem dodatkowym, swego rodzaju „lżejszą wersją” gondoli dla dzieci do 13 kg.