RIVIERA S

Wózek RIVIERA S 2 w 1 sprawdza się w specyficznych warunkach miejskich i na ścieżkach parkowych . Model ten jest tworzony dla zwolenników aktywnego trybu życia, którzy docenią jego dynamiczną zwrotność i niezawodność. Wielogodzinne spacery z dzieckiem na świeżym powietrzu będą wypełnione prawdziwym komfortem i przyjemnością.

 

Jego niezawodny mechanizm składania typu „książka” pozwala na transport ramy nawet w najbardziej kompaktowym bagażniku. Przestronna gondola z wygodnym materacem jest wygodna dla dziecka, nawet w pełnym wyposażeniu zimowym. Skrętne pompowane koła na przedniej osi zapewniają sprawne pokonywanie śniegu i lodu. Szeroki daszek budki i otwory wentylacyjne pomogą stworzyć odpowiedni mikroklimat w każdych warunkach pogodowych.

 

Ergonomiczny bagażnik, która jest zamykany z obydwu stron pozwala zabrać na spacer wszystko co jest niezbędne. Elementy zewnętrzne gondoli i „spacerówki” są wykonane z nowoczesnej skóry ekologicznej. Materiał ten dobrze toleruje skoki temperatury, jest łatwy i prosty w utrzymaniu. W związku z tym, nawet jasne kolory zawsze mają nienaganny wygląd.