RIVIERA S F

Wózek RIVIERA SF 3 w 1 spełnia marzenia rodziców, którzy pragną zapewnić swojemu dziecku wszystko, co najlepsze. Wraz z doskonałymi parametrami użytkowymi model ten ma bardzo atrakcyjny wygląd. Tajemnica jego sukcesu tkwi w wykorzystaniu najlepszych nowoczesnych materiałów. Tak więc wszystkie elementy zewnętrzne wózka są wykonane ze skóry ekologicznej, która już cieszy się doskonałą reputacją ze względu na odporność na płowienie i wpływy zewnętrzne.

 

Konstrukcja jest łatwa do czyszczenia i zawsze wygląda jak nowa. Zmodyfikowana lekka rama jest bardzo stabilna i ma doskonałą amortyzację. Duże koła skrętne ułatwiają manewrowanie w ciasnych przestrzeniach klatki schodowej. Wózkiem łatwo jest sterować i zapewnia on łagodną jazdę. Dzięki wygodnemu systemowi mocowań gondola, moduł spacerowy lub fotelik samochodowy w kilka sekund są montowane na podwoziu. Dla każdego z trzech elementów tego systemu modułowego zapewnione są dodatkowe narzuty i budki.

 

Gondola i fotelik samochodowy posiadają mocne uchwyty do przenoszenia, a blok spacerowy może być w razie potrzeby montowany w dwóch kierunkach. Mamy docenią kryty bagażnik i bardzo stylową pojemną torbę na rzeczy dla dzieci.