RIVIERA Vintage S

RIVIERA Vintage S

Wizytówką modelu RIVIERA Vintage S 2 w 1 jest kombinacja gładkiej i perforowanej skóry ekologicznej. Teksturowane wykończenie wygląda bardzo korzystnie w połączeniu z paletą pastelowych kolorów i wdzięczną sylwetką konstrukcji. Każdy element modelu od osłony przeciwsłonecznej do felg kół, zasługuje na uwagę i przyciąga wzrok. Idealne ortopedyczne dno i wygodny materac zapewni dziecku komfort jazdy. Rodzice docenią funkcję kołysania i cichy mechanizm składania budki.

 

Otwory wentylacyjne pomogą stworzyć w gondoli idealny mikroklimat . Gruba peleryna z podwyższonym kołnierzem dobrze chroni przed wiatrem, dodatkowy płaszcz i osłona dla modułu spacerówki gwarantują wysoki poziom komfortu. Duże koła zapewniają dobre pokonywanie śniegu, amortyzacja wysokiej jakości minimalizuje wszelkie nierówności drogi.

 

Model posiada nowoczesną, ergonomiczną sekcję bagażową i stylową torbę na rzeczy. Kompletny zestaw akcesoriów obejmuje ochronę przed owadami i deszczem. Z takim wyposażeniem przy każdej pogodzie będziesz cieszyć się ze spaceru!