RIVIERA Vintage S F

RIVIERA Vintage S F

Swoją nazwę wózek RIVIERA Vintage SF 3 w 1 zawdzięcza uroczej kraciastej perforacji. To stylowe wykończenie teksturowe skóry ekologicznej nadaje zewnętrznym elementom szczególny urok i czar, jednoznacznie zaliczając model do klasy premium. System modułowy obejmuje: gondolę, blok spacerowy i fotelik samochodowy dla noworodka. Konstruktorzy i projektanci postarali się, żeby każdy element miał maksymalną funkcjonalność.

 

Jednoczęściowa gondola z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego ma wygodny sztywny uchwyt do przenoszenia, wysokie kołnierz i głęboką osłonę z dużym oknem wentylacyjnego. Wewnętrzne części z bawełny można łatwo zdjąć do prania. Oparcie spacerówki posiada wiele kątów nachylenia, miękki zderzak, pas krokowy i pięciopunktowy pas bezpieczeństwa.

 

Fotelik samochodowy służy jako lżejsza kołyska, nosidełko i pasuje do każdego samochodu dzięki standardowym pasom bezpieczeństwa. Zabezpieczając go na obudowie można uzyskać mobilną wersję wózka, który jest niezastąpiony na zakupach. Lekka i wytrzymała rama aluminiowa składa się w „książkę”.

 

Amortyzatory sprężynowe i pompowane koła sprawiają, że jazda wózka jest miękka i łagodna. Jest łatwy w obsłudze i ma doskonały centralny hamulec. Jak każdy nowoczesny wózek, Riwiera Vintage SF 3 w 1 oferuje pełną gamę akcesoriów, które uzupełniają obraz prawdziwie idealnego modelu.